PÉČE O ZUBY A DÁSNĚ

| on
února 10, 2021

 Krásný den, všichni asi víme, jak je důležité se starat o své zuby a dásně, protože kdo by nechtěl mít krásné, bílé a zdravé zuby! A to nejen u nás dospělých ale i u dětí. 

Určitě všichni znáte Philips, mě se u nich líbí to, že se snaží udělat čištění zubů co nejjednodušší, nejzábavnější a nejoriginálnější. Proto u nich teď můžete koupit elektrický kartáčky, které se dají propojit všelijak s mobilními aplikacemi, kde Vám ukazují jestli si správně čistíte zuby, jak dlouho, jaké na ně vyvíjíte tlak a tak dále. A tohle samozřejmě existuje i pro děti, kteří tu aplikaci budou mít trochu veselejší, aby je čistění zubů nepřestalo bavit! 

Elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare byly vyvinuty s předními dentisty a odborníky na zubní hygienu. Zcela unikátní je jejich šetrný stírací pohyb, který je tím nejzdravějším způsobem čištění zubů.

Společně s Philips jsme si pro Vás připravili slevový kód, právě na kategorii Péče o zuby a dásně. Můj slevový kód zní "AF-MISA15" a je to kód na 15% slevu, který platí do 28.2.2021.


Používáte elektrický kartáček, nebo nad ním dokonce uvažujete? Dejte mi vědět do komentářů.


#affiliatePokud se Vám můj blog líbí, můžete se stát mým pravidelným čtenářem (v pravém panelu). Můžete mě též sledovat na mém Instagramu, kde jsem aktivní každý den.

8 komentářů on "PÉČE O ZUBY A DÁSNĚ"
 1. Já zatím používám klasický kartáček, ale o elektrickém přemýšlím už déle, zatím spíše ale jen tak pokukuju a zjišťuji si informace :) Uvidíme, ale letos na něj asi dojde, celkově se poslední dobou na zuby více zaměřuji a hledám si informace, jak se já sama mohu o zuby ještě lépe starat.

  OdpovědětSmazat
 2. Ty kartáčky nepoužívám, ale měl můj ex přítel a byl spokojený :)

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 3. Já ho mám doma a jsem s ním velmi spokojená. Už bych za jiný neměnila. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětSmazat
 4. Elektrický zubní kartáček jsem dostala k Vánocům a jsem s ním moc spokojená, nechápu, jak jsem bez něj doteď mohla žít :D

  Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 5. Elektrickú zubnú kefku nepoužívam, ale dlho rozmýšľam nad tým, že by som si aj ja jednu kúpila.

  xxAlexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovědětSmazat
 6. Ja by som nejakú poriadnu kefku skutočne potrebovala 🌸

  Blog de la Licorne *

  OdpovědětSmazat
 7. Elektrický kartáček jsem dostala na Vánoce a jsem velmi spokojena :)

  OdpovědětSmazat
 8. Elektrický zubní kartáček nepoužívám, ale kupuju si teď ty dražší zubní pasty s uhlím a nanostříbem, jsou úžasné :)

  OdpovědětSmazat

Moc Vám děkuji za každý komentář a za Vaši návštěvu mého blogu!
Michaela ❤