SKVĚLÁ ŽENSKÁ || VYROBSITRICKO.CZ

| on
srpna 29, 2020

 Ahoj a krásný den! 
Už dlouho jsem hledala nějaké tričko, na kterém by bylo něco, co mě bude vystihovat. Hned když se na to tričko podíváte, musíte vidět, že jsem skvělá, se smyslem pro humor a hlavně skvělá a taky že mě je kus pořádný ženský. :-D

Dostala jsem možnost, si vybrat nějaký kousek u firmy Vyrobsitricko.cz. Mají tam toho spousta, trička, tílka, pánské a dámské a spousta vzorů. Rybářské, rodičovské, svatební, cestovatelské,.. SPOUSTA! A nebo si můžete vybrat svůj potisk - nahrát svou fotku. Já dlouho přemýšlela, jaké si vyberu. Při vybírání mě normálně trochu mrzelo, že se nemůžu vdávat ještě jednou nebo mít ještě jednu rozlučku se svobodou. Protože ty potisky na tohle téma jsou fakt boží. 


Na konec jsem si vybrala tedy tílko skvělá ženská v šedé barvě. Na tílku je napsané "Chceš vidět, jak vypadá skvělá ženská? Tak se na mě pořádně podívej!"Tílko se mi moc líbí a příjemně se nosí. Je příjemné, lehké. Je z 95% bavlny a z 5% elastanu. Gramáž má 180g/m2 kdyby Vás to zajímalo. Můžete si vybrat z několik velikostí a barev. To mě moc překvapilo, protože si podle mě vybere opravdu každý.

Už ho mám doma víc jak 14 dní, takže se už i několikrát pralo a skvěle drží. Když tričko přišlo, je k tomu hezký text, jak s tričkem máte zacházet, čeho se nemáte leknout a bát, atp. Musím taky pochválit přístup firmy, komunikace je s nimi rychlá a bezproblémová. 

Na e-shopu se mi vybíralo moc fajn. Musím pochválit taky přehlednost e-shopu, snadné vybírání a objednávání. Rychlost dodání taky cením, měla jsem doma tričko cca do 3 dnů, což je super. 

Tílko krásně sedí, skvěle se přizpůsobí postavě a tvaru. 

Co říkáte, líbí se Vám? :-)

//Děkuji firmě Vyrobsitricko.cz za poskytnutí produktu k recenzi.


Pokud se Vám můj blog líbí, můžete se stát mým pravidelným čtenářem (v pravém panelu). Můžete mě též sledovat na mém Instagramu, kde jsem aktivní každý den.
Zaslání produktů v rámci spolupráce nemá žádný vliv na jejich hodnocení. Recenze vycházejí z mých zkušeností a nebojím se říct svůj vlastní názor.


11 komentářů on "SKVĚLÁ ŽENSKÁ || VYROBSITRICKO.CZ "
 1. Tak to je super tričko :D

  lucyvillain.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Super! :) Spousta lidí nesnáší trička s potiskem, za to já jich mám plnou skříň, tak nějak mě vyjadřují :) A tohle je opravdu peckový <3

  Pauline's Tiny World

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé tílko. Taky mám od nich tričko a je super. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 4. Super!! :)) já si zkoušela vytvořit tričko, ale vyšlo by mě asi na necelých 800.. to mi přišlo moc. :( :D

  OdpovědětVymazat
 5. Tílko vypadá skvěle, jen škoda, že alespoň pro mě bílý nápis na tílko zaniká :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to je hodně dobrý! :-) To se mi fakt líbí! I ta barva i ten střih, super! :-)

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za každý komentář a za Vaši návštěvu mého blogu!
Michaela ❤